play

Song študentov SOŠ drevárskej

Pohár primátora je náš!

Vyhrali sme Pohár primátora!

12. – 13. novembra 2014 sa uskutočnil jubilejný už 25. ročník Študentských športových hier. V telocvičniach ekonomickej, učňovskej a poľnohospodárskej školy súperilo osem stredných škôl z Topoľčian v troch športových odvetviach o putovný pohár venovaný primátorom mesta Topoľčany.

Darilo sa najmä našim chlapcom, ktorí v celkovom súčte zvíťazili a do našej vitríne získali krásny pohár. Prvenstvo sme vybojovali v softenise a basketbale. Vo volejbale sme skončili štvrtí. Ako to už v športe býva, prvenstvo sa nerodilo ľahko, ale chalani dokázali v zlomových chvíľach za svoju školu zabojovať. Napríklad vo finále softenisu v rozhodujúcom ste otočili stav z nepriaznivých 2:7 na konečných 11:10.

Dievčatá, z ktorých prevažná časť boli prváčky a druháčky, skončili v celkovom hodnotení tesne za stupňami víťazov na 4. mieste. Túto pozícii sme obsadili v basketbale a softenise, volejbalistky boli piate.

Všetkým zúčastneným 17 chlapcov a 15 dievčatám ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy!