play

 

Song študentov SOŠ drevárskej     

 

 

 

 

 

Drevárske dosky 2019

Dňa 11. decembra 2019 sa konal  už štvrtý ročník dňa otvorených dverí pod názvom Drevárske dosky 2019. Tento  výnimočný deň sa stáva  tradíciou Strednej odbornej školy drevárskej.  Na príprave sa podieľali učitelia a študenti, ktorí docielili bezchybný priebeh, skvelý program a príjemnú predvianočnú atmosféru. Navštívilo nás mnoho žiakov zo základných škôl, ktorí mali možnosť bližšie sa zoznámiť s jednotlivými učebnými a študijnými odbormi, tiež s prostredím školy a pedagógmi. Predstavil sa nový odbor technik drevostavieb, ktorý sa  bude otvárať v našej škole v školskom roku 2020/2021. Súčasťou Drevárskych dosiek býva každoročná tradícia oceňovania najlepších študentov  Drevárskymi doskami v jednotlivých odboroch a v kategórii najproduktívnejší študent. Svojou účasťou nás poctili také osobnosti ako dekan Drevárskej fakulty Technickej univerzity vo Zvolene prof. Ing. Ján Sedliačik, PhD., Ing. Nadežda Langová z katedry nábytku a drevárskych výrobkov Technickej univerzity vo Zvolene, riaditeľ SOŠ drevárskej vo Zvolene Ing. Pavel Laššák, pani primátorka mesta Topoľčany Alexandra Gieciová, pani riaditeľka ZŠ Tribečská, zástupcovia ZŠ Bošany a taktiež podporovatelia SOŠ drevárskej a zástupcovia drevárskych firiem EUROPLAC a DECODOM.  Dovidenia o rok!

dosky15

dosky8

dosky9dosky11

dosky12dosky13

dosky14

Ďalšie fotky budú ešte doplnené.

POĎAKOVANIA NAŠEJ ŠKOLE

dakujeme vam

Virtuálna prehliadka školy

hlavna budova

Partner školy

sofatrend

Duálne vzdelávanie

banner dualnevzdelavanie

 

Zoznam firiem možného duálneho vzdelávania našich žiakov:

 

DECODOM ...viac (zmluva)
EUROPLAC  ...viac  (zmluva) 
IDONA ...viac (zmluva)
KOČIŠ  (zmluva) 
KROŠLÁK  (zmluva) 
SOFA TREND (zmluva) 
KORAN  (zmluva) 
MEDOP STRECHY (zmluva)

facebook

 Nájdete nás aj na Facebooku.

centrum odb. vzdelávania

Naša škola pôsobí ako centrum odborného vzdelávania

viac...

Študuj s Decodomom

inzercia

Prečo študovať u nás

dovody preco

ŠKOLA PRIATEĽSKÁ K DEŤOM

banner skola priatelska k detom

ZELENÝ CERTIFIKÁT

zelenycertifikat

Udeľuje spoločnosť SEWA,

zaoberajúca sa zberom elektroodpadu

Progecad

progecad 200x125