play

 

Song študentov SOŠ drevárskej     

 

 

 

 

 

Päťdesiate výročie založenia školy

Tento školský rok sme si pripomíname 50. výročie založenia Strednej odbornej školy drevárskej na Pílskej ulici v Topoľčanoch. Pri tejto príležitosti sme zorganizovali dňa 29. septembra 2022 v priestoroch našej školy slávnostný program.

Pozvaní hostia z VÚC a mestského zastupiteľstva, vedúci pracovníci Nitrianskeho samosprávneho kraja – odbor školstva, okresného úradu, riaditelia stredných a základných škôl, študenti, súčasní aj bývali kolegovia mali spolu možnosť nahliadnuť do histórie a zároveň spoznať súčasnosť školy.

Bola to významná udalosť, ktorá v nás vyvolala spomienky, oživila minulosť, prinútila nás zamyslieť sa nad súčasnosťou a zároveň nás vyzvala hľadieť do budúcnosti.

vyrocie1

vyrocie2 vyrocie3

vyrocie4

vyrocie5

vyrocie6

vyrocie7

vyrocie8

vyrocie9 vyrocie10

vyrocie11

POĎAKOVANIA NAŠEJ ŠKOLE

dakujeme vam

PRIESTORY NA PRENÁJOM

facebook

 Nájdete nás aj na Facebooku.